Camelot

Camelot TRAILER

26. června 2014 v 13:50
Ahojte, takže jsem se po dlouhé a úmorné době rozhodla udělat trailer ke Camelotu. Piplala jsem se s tím docela dlouho a stejně s tím nejsem úplně spokojená, ale doufám, že se vám trailer bude alespoň trochu líbit....

Camelot - Poslední dědic | 1. kapitola - 1/4

13. května 2014 v 23:29
Furt tak nějak váhám, jestli sem tuhle povídku dávat, protože bych si strašně moc přála, aby jednou vyšla knižně....No, zřejmě se rozhodnu ji sem nakonec nedávat, tak to berte, jako možnou ukázku mého psaní :)

Camelot - Poslední dědic | Prolog

17. dubna 2014 v 21:04
Mám naprosto šílenou potřebu pořád sem něco publikovat! Mám chuť psát jednu recenzi za druhou. Jednu kapitolu za druhou, ale nelze mít všechno....no nevadí. Snad se to tu časem rozjede!!


Prolog

Utíkala jsem v dlouhých hedvábných šatech temným lesem a moji pronásledovatelé mi byli v patách. Nevěděla jsem, kam utíkám, ale musela jsem běžet. Nohy jsem měla rozedřené od bot a v hlavě mi nesnesitelně hučelo. Srdce jsem měla až v krku a dech jsem sotva popadala, ale věděla jsem, že se nesmím zastavit. Předemnou se náhle zjevil starší muž v kápi. Neviděla jsem mu do obličeje, ale můj vnitřní hlas mi říkal, že nepatří k nim. V ruce držel velkou dřevěnou hůl zakončenou podivným tesáním.
"Tudy má paní." Řekl pouze a naznačil mi cestu. Vpravo ode mne se objevil obrovský strom se vstupem a zřejmě i skrýší.
Zaběhla jsem bez váhání dovnitř a ti, co mne honili po lese pokračovali dál. Jejich louče osvětlovaly les a dělali přitom hrozný rámus.
"Děkuji vám, tohle bylo těsné." Odvětila jsem a udělala mírné pukrle. Muž na mne jen chvíli zaujatě hleděl a pak sundal kápi z hlavy. Ladně se poklonil a usmál se.
"Jsem Merlin a zaručím vám bezpečí." Řekl prostě a pohlédl na mé zakulacené břicho. Už dlouho nebudu moci skrývat svůj požehnaný stav. Brzy vyjde pravda najevo a já si přála být odsud co nejdál, až se to malé narodí. Hlavně dost daleko od Morgan. Vzpomněla jsem si na Artuše, svého chotě a mé srdce se sevřelo. Nikdy mi nevěřil. Nevěřil mi, když byla přítomna Morgana, ale naštěstí se objevil tento muž. Merlin…To jméno jsem už někde slyšela…

Trhnutím jsem se probudila celá propocená. Byla to jen sen. Jen další hloupý sen, ale já si stejně připadala, jako bych byla tou dámou, která utíkala lese před někým, kdo ji chtěl zabít. Možná bych měla navštívit psychologa. Není přece normální, aby se mi zdály takové sny? Došla jsem si do kuchyně pro vodu. V domě byl klid a rodiče nerušeně spali. V koupelně jsem si opláchla obličej a ještě se zkontrolovala v zrcadle. Tvář beze změny.
Zalehla jsem zpět do postele. Budík na nočním stolku ukazoval dvě ráno. Unaveně jsem zavřela oči a pevně doufala, že zbytek noci se už obejde bez hrůzostrašných fantazmagorických snů o Lady Guineveře, Merlinovi, Artušovi a podobných šašcích.

Camelot

17. dubna 2014 v 0:06
Tohle je příběh, který píšu už pár let. Nechtěla jsem ho původně vůbec zveřejňovat, aby jednou mohl vyjít (eventuelně) knižně, ale nakonec jsem se rozhodla, že ho budu zveřojňovat. Alespoň mi vy můžete říct, co a jak! :) Takže doufám, že se Vám bude líbit

Název: Camelot - Poslední dědic
Writer: Mayline B. Storm
Žánr: Dobrodružné, fantasy, romantické
Titulka : by Mayline

Anotace : Jaké to je, když se Vám svět změní ze dne na den?

Šestnáctiletá Skyler Parkerová si žije ideální teenagerský život v Californii, se svými adoptivními rodiči. Krátce před jejími sedmnáctými narozeninami se ale objeví její babička a chce Skyler do své péče. Ze dne na den se hrdinka musí sbalit a odcestovat do studeného Chesteru v Anglii. Dnem jejích sedmnáctých narozenin se jí však naprosto změní svět. Její rodina je propletena složitými tajemstvými a ona je to největší. Dědička, která vůbec neměla žít!


Postavy: Skyler, Georgiana, Faith, Liam, Evangeline, Jake , Kate, pan Moore, atd...

Soundtrack: UDG - Modlitba, VOXEL - Trip, Idina Menzel - Let it go, Pink - Try, Horkýže Slíže - L.A.G. song

Stav : Rozepsaná
GALERIE

Kapitoly:
Prolog
1. kapitola - 1.DÍL
2.kapitola
.....

Bannery povídky:


Teamy:


 
 

Reklama